translate > http://www.netagent.cz/images/country/gb.png english // http://www.netagent.cz/images/country/fr.png francais // http://www.netagent.cz/images/country/de.png deutch // http://www.netagent.cz/images/country/id.png polska // http://www.netagent.cz/images/country/it.png italiano

Justina Biebera vyšetřovala policie

18. října 2010 v 19:35 | S&D |  news
Justin je údajně zapleten do potyčky!
Justina Biebera vyšetřovala policie kvůli údajnému napadení dvanáctiletého chlapce v Laser Game Centru v kanadském Richmondu.

Otec dvanáctiletého hocha si tam stěžoval na policii, že jeho syn byl v Laser Game Centru napaden, a vypadá to, že Justin do toho může být zapletený.
Co se konkrétně stalo, ještě nikdo neví, nicméně napadený chlapec nepotřeboval lékařskou pomoc a utrpěl jen minimální zranění.

Vše se mělo odehrát tak, že Justin hrál v L.G. Centru s přáteli hru, když na něj přiletěla nadávka o gayích, a začalo ´pošťuchování´.

Pracovníci Laser Game Centra zase uvedli, že Justin byl lehce napaden několika mladšími kluky a při odchodu jednoho z nich srazil.Že se vůbec ti lidi diví !!?? když mu ty střelený děcka nadávají.. jak mu všichni nadávají..
neříkám že na něho nemůžou mít názor..ale tak když ho nemají rádi tak ať ho neotravujou!!
opravdu.. TY LIDI MILUJU !! ://
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
animace